Fatcow web hosting allahindlusi ja Kupongi koodid

Kui olete kaalub liikuda online ja otsida hosting ettevõte, mis te tahaks ilmselt teha kõige paremini, ei lähe läbi selle Fatcow Review esimene. Selles Fatcow Hosting läbi meie, me loetelu välja hind väärtust, usaldusväärsust, teenuste ja funktsioonid samuti muud teavet, mis on seotud web hosting poolt pakutavad teenused FatCow hosting. Samuti pakume suurt Fatcow edendamine pakkumised – Fatcow kupongi & Fatcow kasulikke tehinguid selles kohas. Vaadake see sõltumatu ja erapooletu Fatcow Veebimajutus Review allpool loetletud kõik need.

Fatcow viib fantastiline seisab võrgumaailmas web hosting teenus äri on veebihost jaoks vaieldamatult töökindlus, hea omahinna, täitmata klienditoe teenuseid ja hämmastav funktsioone. Fatcow asutati aastal 1998 ja on laiendanud pärast, et mitte ainult kliendibaasi, kuid lisaks on ehitatud väga maine ja on nüüd muutunud ühe kõige tuntuma kaubamärgiga tööstuses.

Web Hosting Features
Fatcow pakub koormate piiramatu võimalusi oma plaanid, mis hõlmavad piiramatu ribalaius, piiramatu kettaruumi, piiramatu kogus e-posti kontosid ja piiramatu arv võõrustas domeenid ja MySQL andmebaase.

Nad täidavad mitmeid täiesti tasuta e-kaubanduse lahendused seega volitatakse ostjate ehitada internetipoed veebilehtede valik ostukärud, PayPal ja krediidi-põhine kaardi plug-in ja kaitsta kodulehel kasutades jagatud SSL. Lisaks toetavad nad kiire loomise 3. osapoole apps oma kodulehel.

Tooted ja teenused
Fatcow kaasas tasuta veebisaidi arendamise vahend. On võimalik luua interaktiivseid veebisaite kõik apps kättesaadav oma teenust plaani. Fatcow pakub ka tasuta domeeni nime registreerimine elu lõpuni, samuti tasuta turunduse ja reklaami krediiti. Lisaks nad tagasi oma pilv web hosting kava, mis on ühe kuu raha tagasi garantii pluss 99,9% up-time tagamine.

FatCow pakub ka ehitatud Webmaster Tools, komplekt skripte pluginate paigaldamise ja tasuta e-kaubanduse lahendused internet ettevõtetele. Peal, et, FatCow pakub erinevaid lisatud spetsialiseeritud lahendusi ja teenuseid, nagu kodulehel juhtimine, professionaalne e-kaubanduse konsulteerimine, domeeninime ja web-teenuseid.

Juhtpaneel
On oluline, et teil olema suurepärane määral kontrolli oma web hosting seaded. FatCow aitab see realiseeruks, pakkudes lihtne kasutada cPanel vDeck. See tarkvara annab teile võime kontrollida iga oluline tahk oma web hosting kontole otse luua e-posti kontosid, avades oma sõnumeid üle veebipõhine posti server, et hoone andmebaaside ja palju muud. FatCow web hosting kasutajaliides on lisaks integreeritud rakenduse paigaldamist tarkvara, mis võimaldab teil lisada apps alates WordPress blogging teenust Joomla CMS.

Usaldusväärsus
FatCow on kuulus tõhus, töökindel ja turvaline eksperdi teenuseid. Nad pakuvad standard regulaarselt serveri varukoopiaid ja on uhked oma 24/7 teenust järelevalve, back-up generaatori süsteemi.

FatCow on välja töötanud süsteemi abi väga kriitiliselt ettevõtete oma klientidele. See veebi kasutab kõrgeima kvaliteediga serveri seadmeid NetApp ruumi rühmade tasa teha suur hulk andmeid. Teades haavatav andmenõuete kiirendada ettevõtete, FatCow kulub palju lähenemisviisi andmete kaitse ja kaitse high-end tulemüürid Cisco poolt välja töötatud ja mitmetasandiline võrgu jälgimise ja mehitatud kontroll ja turvalisus. Twin ruuterid annavad paranenud koondamine samas multi-gigabit link annab tarbijatele ära võimsa jõudluse veebilehtede. FatCow tagab võimaluse oma Interneti äri uptime garantiid 99,9%.

Hind Väärtus
FatCow web hosting teenus kava on väga mõistliku hinnaga hinnaga $ 3,67 iga kuu ($ 44 aastas). Aga kliente saab tegelikult säästa palju raha, ostes 2 aastat või 3 aastat. See pakub suurepärast kasu väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted, andes sellise rikkaliku valikut funktsioone erakordselt madala hinnaga.

Klienditeenindus
Võite kasutada tuge 24/7 mitmeti, alustades tasuta telefoni, e-posti ja live chat. FatCow pakub isegi toetust pileti protsess, mis võimaldab teil väga kergesti postitada taotlused. Tugisüsteem, mis on kujundatud viisil, mis võimaldab teil aidata ennast teadmisi, Korduma kippuvad küsimused lehel instructional videod ja erinevaid linke välistele veebilehtedele.