Justhost-usaldusväärne hosting mõistliku hinnaga

Lihtsalt Host on kahtlemata suurepärane website hosting ettevõte, mis pakub tähelepanuväärne tulemuslikkuse ja teenuste vastamise ajad. Neil on rikas web hosting pakett, pakitud arv hämmastav funktsioone. Mõned neist sisaldavad piiramatu domeeni hostings, täiesti tasuta domeeni aadress, piiramatu andmeedastus kiirus, piiramatu ruumi, lõpmatu e-posti kontosid jne; toetust arvu CGI / andmebaasid, sealhulgas (kuid mitte ainult) MySQL, PHP, Perl , Python, Ruby on Rails, juurdepääs tohutu tasuta veebisaidi skriptid raamatukogu; toetust sisu haldamise süsteemi integratsioon (nagu Joomla, Drupal); arvukate multimeedia võimeid nagu video ja audio tugi; täiesti tasuta ostukärud, turvalisuse rajatiste (PGP krüpteerimistehnikat) e-kaubanduse veebilehtedel, samuti muu tehnoloogia funktsioone.

Kõik eespool nimetatud tulla väga mõistliku hinnaga. On mitmeid atraktiivseid Lihtsalt Host Kupongi koodid, Justhost Soodus kupong ja Lihtsalt Host Soodus koodid olemas see Justhost läbivaatamine võimaldab veelgi rohkem raha säästa.

Kuna nende algusest, Lihtsalt Host on juba teeniva täiuslik web hosting kogemusi ja platvormi üks ühine eesmärk: pakkuda töökindel teenust. Nad on tavaliselt vastupidav infrastruktuur, mis pakub suure jõudlusega, ning lisaks on hinnatud seas parim kaalub üles määral oma kliendi rahulolu. Ratsutamine nendes küsimustes, Lihtsalt Host tagab kvaliteetse web hosting kogemus-või oma raha tagasi. See Lihtsalt Host läbivaatamine võtab üksikasjalikud pilk on tagatud Lihtsalt Host.

Usaldusväärsus
Lihtsalt Host on pühendatud varustamise ohutu ja turvaline ja töökindel web hosting keskkond. Nad on hõivatud mitmete Quad protsessor serverid, UPS Power Back-up Generaatorid ja OC-96 Selgroog Link saavutada maksimaalne tõhusus oma klientide veebisaitidele. Neil on teadlike ja kogenud meeskond oma andmekeskuste et jälgib pidevalt süsteemi, et teha kindlaks, et ei ole häireid teenust. Nende 24/7 võrgustik jälgimine aitab tagada, et kui probleemi ei teki, see on adresseeritud kiiresti. JustHost serverid kasutavad heli selgroog tagada suurim kiirus ja up-aega iga hallataval veebilehel oma servereid.

Anytime raha tagasi garantii
Lihtsalt Host tagab oma täielikku rahulolu või oma raha tagasi. Kui te mingil juhul valida lõpetada oma konto igal ajal Lihtsalt Host tagasi oma raha eest kogu oma ülejäänud aja jooksul, võttes välja häälestus ja domeeninime registreerimise eest, (seda sellepärast, Lihtsalt Host, tekib kulu need). Sa võib-olla saab nõuda oma raha tagasi, kui sa usud sa ei ole rahul oma teenuseid.

Tõelised inimesed
Lihtsalt Host garantiid, et nad on alati kättesaadav oma klientidele ja kui sa nendega ühendust telefoni, saad rääkida reaalne inimene, keegi, kes räägib inglise keelt ja keegi, kes vastab teie küsimustele, tegelema oma probleemide ja aidata teil lahendada oma probleeme. See toetus teenust osutatakse 24/7. Nende klienditeenindus töötajad on äärmiselt soe ja sõbralik ja koolitatud hoolitseda oma probleeme ja nad tavaliselt pakitud endast parim, kiireks resolutsioonide kõigile oma küsimustele.

Telefon ja E-post kasutajatugi
Lihtsalt Host tagab, et kui te üritate saada ühendust nendega, nad pikap telefoni ja vastata teie e-posti viivitamata ja meeldiv, hooliv viisil. Nende telefon ja e-posti kontakt teenused on väga usaldusväärsed ja võite olla kindlad, et teie raskusi saab olema hoolitseda tööstuse eksperdid ja parimad spetsialistid.

Iga webmaster, et otsib veebi tarnija mõistab, et töökindel website hosting ja hea klienditeenindus on kaks kõige olulisemaid elemente veebi peaks pakkuma. Need on peamised pluss punkte Lihtsalt Host teenust. Parima kvaliteediga hosting teenus, suurepäraseid omadusi, usaldusväärsuse, ökonoomne hind, fantastiline klienditoega – kõik need teevad väärt iga dollar kulutatud Lihtsalt Host hosting teenust.